کانال های تلگرام برای اطلاع از قیمت تورهای مسافرتی

عضویت در کانال های مختلف تلگرامی برای اطلاع از قیمت تور های مسافرتی و آفری

سایت ایران زیرنویس اخیرا اعلام کرده که برای این که بتوانید بهترین قیمت های تورهای مسافرتی و تخفیف های ویژه را هر روز بتوانی به صورت آپدیت داشته باشی باید این مقاله را بخوانی. من آن را مطالعه کردم برام جالب بود. برای همین گفتم که با شما هم در میان بگذارم و نظرات را بپرسم.

یکی از این مراحل، اطلاع داشتن از قیمت تورهای مسافرتی است تا با ارزان ترین قیمت برنامه سفر را رزرو کنیم. راه های متفاوتی وجود داره برای اطلاع از قیمت های تورهای آف خورده یا لحظه آخری. از تماس تلفنی با آژانس مسافرتی گرفته تا پرس و جو از دوستان و آشنایان. اما خوبه بدانید که یک راه حل بسیار ساده و راحت تر هست که هم با خیال راحت از تخفیف های روزانه اطلاع پیدا کنی و هم بهترین انتخاب تور مسافرتی را داشته باشی. آن راه حل عضو شدن در یک کانال تلگرام تور مسافرتی است.

مزایای عضو بودن در کانال تلگرام تور های مسافرتی در تلگرام آژانس

کانال تورهای مسافرتی تلگرام برای سفرهای داخلی و خارجی وجود دارند، معمولا امتیازات نسبتا ویژه ای برای اعضای کانال خود در نظر می گیرند و سعی می کنند آن ها را برای مسافران خود هنگام خرید تور و بلیط ارائه دهند.

عضویت در این گونه کانال ها می تواند باعث شود تا شما یک تخفیف بسیار خوب برای خرید تور داشته باشید؛ معمولا کد های تخفیف و آفر های ویژه ای توسط مدیر تور و کارشناسان سفر به صورت اختصاصی برای اعضای کانال قرار داده می شود که نمی توانید آن را در سایت مشاهده کنید و از آن بهره مند شوید.

معمولا این تخفیف ها به روز هستند و شما اگر در تلگرام آنلاین باشید، به راحتی می توانید از آفر و تخفیف های ارائه شده بابت رزرو بلیط ها و هتل های مختلف توسط مدیر کانال بهره مند شوید. با این شرایط هزینه های سفر و خرید تورهای مسافرتی را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهید داد.

این کد ها اکثرا به دلیل قدر دانی از اعضای کانال و البته جذب ممبر و مخاطب برای کانال خواهد بود و مطمئنا با این کار می توانند مخاطبان زیادی جذب کنند و مردم بیشتری را برای سفر کردن و خرید تور ها ترغیب کنند. یعنی یک نتیجه دو طرف برد که هم آژانس مسافرتی و هواپیمایی سود می برد و هم مسافران با خرید های دلخواه و لذت بخش ارزان.

این کانال ها ی تلگرام اطلاعات بسیار به روزی می دهند و باعث می شود شما همواره از قیمت ها با خبر باشید و نرخ ها را بدانید؛ استفاده از تخفیف های ویژه این کانال ها برای کسانی که می خواهند سفر کنند، فوق العاده لذت بخش خواهد بود.

به قول یکی از آژانس های معروف مسافرتی:

“حتی اگر قصد سفر کردن نداری باز هم پیشنهاد می کنیم در کانال تورهای لحظه آخری مسافرتی تلگرام ما عضو بشی. چون شهرهای مختلف از تهران گرفته تا سایر شهرها و مناطق گردشگری زیبا و مشهورشان رو بهت معرفی می کنیم. ما همیشه سعی کردیم تا از بهترین مقاله ها و مطالب رو برای معرفی شهرها و مناطق گردشگری استفاده کنیم. مطمئن باش که از خوندشون لذت می بری. این طوری هم اطلاعات عمومیت بالا می ره هم شاید دیدی که مهر یه جایی به دلت افتاد و هوس سفر کردی. که مطمئنا این اتفاق برات میفته!

مزایای کانال تور های داخلی

تور های داخلی و ایران گردی بدون شک یکی از بهترین تور هایی هستند که برای مسافرت هر ساله می توانید آن ها را انتخاب کنید. تور های کویر گردی و گردش در شهر های مختلف ایران، هر ساله مشتریان زیادی دارد.

کانال تورهای داخلی ایران یا همان کانال تورهای ایرانگردی نیز همواره تخفیفاتی را برای این گشت و گذار، در شهرهایی مثل مشهد، کیش، قشم، چابهار، شیراز، اصفهان، یزد، تبریز، کرمان و سرعین و حتی کویر گردی در نظر می گیرند. تا اعضای آن ها، راضی باشند و به نوعی کانال را ترک نکنند.

 قیمت هایی که در این کانال ها ارائه می شود همواره به روز است و شما به راحتی می توانید از انواع قیمت های سفر به شهر های ایران با خبر شوید و حتی قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

معمولا تور های داخلی که در کشور ما وجود دارد، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و سایت های مسافرتی به راحتی می توانند سفر دلنشینی را برای شما رقم بزنند. البته ممکن است قیمت سایت ها با یکدیگر به واسطه خدماتی که ارائه می دهند متفاوت باشد اما همیشه مجری مستقیم تور با تجربه چندین ساله با بالاترین درصد رضایت مسافرین بهتر عمل کرده اند.

کانال تلگرامی تور داخلی ما سعی کرده علاوه بر پیشنهاد دادن بهترین تخفیف ها و آفرهای لحظه آخری برای تورها، اطلاعات عمومی اعضایش رو هم بالا ببره.

ما در مقاله هایی به طور کامل و مفید شهرهای مختلف ایران و مکان های گردشگری شون رو برای شما دوست عزیز معرفی کردیم تا حتی اگر در حال حاضر قصد سفر نداری در مورد دیدنی های فوق العاده کشور عزیزمون اطلاعات کسب کنی. اگر چه مطمئن هستیم که شخصی نیست که این اطلاعات رو داشته باشه و دلش نخواد اون ها رو از نزدیک تجربه کنه.

مزایای کانال تور های خارجی

تور های خارجی نیز هر ساله مشتریان خاصی دارند و همواره افراد زیادی به کشور های خارجی به همراه تور سفر می کنند؛ کانال تور های خارجی که در تلگرام وجود دارد، آفر های زیادی را برای خرید این نوع تور ها در نظر می گیرد و شما به راحتی می توانید از این تخفیف ها استفاده کنید و قیمت خرید بلیط تور را کاهش دهید.

معمولا این تخفیف های ارائه شده به صورت درصدی می باشد و با توجه به قیمت بلیط، درصدی از آن کم خواهد شد؛ برای مثال قیمت تور خارجی یک میلیون تومان است. کانال تور خارجی مربوطه نیز آفر ۳۰ درصدی برای خرید تور ها توسط اعضای کانال خود در نظر می گیرد. شما به راحتی می توانید با استفاده از این آفر، ۳۰۰ هزار تومان صرفه جویی کنید و از آن به راحتی در طول سفر خود، خرج کنید. این تخفیفات در تلگرام می تواند برای تورهای ارمنستان، استانبول، باکو، هند و حتی روسیه باشد.

عضو کانال مسافرتی تلگرام شو

به طور کلی عضویت در کانال تورهای مسافرتی چه داخلی و چه خارجی می تواند مزیت های بسیار خوبی برای شما داشته باشند و در صورت امکان نیز، موجب شود تا شما تورهای مد نظر خود را با تخفیف ویژه ای خریداری نمایید. واقعا برنامه telegram بسیار سودمند است در این زمینه.

با عضویت در این کانال های تلگرامی همیشه از به روز ترین و جدید ترین اخبار گردشگری و تخفیفات کم نظیر اطلاع خواهید داشت. هر زمان که قصد سفر داشته باشید مثل یک حرفه ای می توانید بهترین تور مسافرتی خودتان را انتخاب کنید و فقط به بستن چمدان ها فکر کنید.

منبع و اطلاعات بیشتر در سایت iranzirnevis.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.