مرکز تعمیرات آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون در تبریز از جمله شعب مرکز تعمیرات آریستون است که به منظور پشتیبانی و حمایت از مشتریان برند آریستون ساکن در تبریز راه اندازی شده است. همزمان با استقبال مردم در شهرهای مختلف ایران از وسایل برقی آریستون، مرکز تعمیرات آریستون در این شهرها تحت نظر افراد متخصص تاسیس می شود تا خدمات پس از فروش کالا در اختیار آن ها قرار گیرد.

آنچه که کیفیت تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تبریز را تضمین می کند، وجود مهندسین توانا و باتجربه در مرکز تعمیرات آریستون تبریز است. کارشناسان ما از تخصص علمی و عملی کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی برخوردار هستند. بنابراین شما از حمایت افرادی برخوردار خواهید شد که سلامت دستگاه بعد از تعمیرات را تضمین می کنند.

یکی از خدمات مرکز تعمیرات آریستون در تبریز تعمیر ماکروفر آریستون در تبریز است که توسط گروهی از تعمیرکاران مسلط به این وسیله انجام می شود. با توجه به این که در مرکز ما تعمیر انواع وسایل برقی برند آریستون انجام می گیرد لذا ما مهندسین خود را برحسب تخصص در زمینه هر کدام از وسایل گروه بندی نموده و در زمان نیاز مشتری، تعمیرکار مربوطه عهده دار درخواست وی خواهد شد.

منبع : http://aristonfixer.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.