تعمیر یخچال وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در راستای افزایش دامنه خدمات خود، شعب متعددی را در شهرها و مناطق مختلف ایران تاسیس نموده است. اکنون مردم در تهران در هر منطقه می توانند تعمیرات وسایل خود را به تعمیرکاران ماهر در نمایندگی ما بسپارند. برای نمونه جهت تعمیر یخچال وستینگهاوس شرق تهران مشتری تنها باید با نمایندگی تماس گرفته و مشکل را به مشاورین در نمایندگی اطلاع دهد. تعمیر وسیله در منزل مشتری انجام خواهد شد.

توصیه می کنیم مشتریان جهت تعمیر یخچال وستینگهاوس غرب تهران در ابتدا نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس به محل زندگی خود را یافته و با آن تماس بگیرند. بعد از اعلام خرابی، تعمیرکار به منزل مشتری اعزام خواهد. از این پس کلیه امور بر عهده تیم مهندسی نمایندگی خواهد بود تا یخچال شما سالم و بدون هیچ عیبی به شما تحویل داده شود.

بزرگترین منطقه در تهران، قسمت مرکزی است که با توجه به وسعت این شهر، لازم است خدمات در هر منطقه به صورت مجزا برای مشتریان ارائه گردد تا افراد در رفاه و آسایش بتوانند از امکانات به روز استفاده کنند. در همین راستا نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در قسمت مرکزی تهران نیز چندین شعبه را تاسیس نموده است و اکنون شما جهت تعمیر یخچال وستینگهاوس مرکز تهران هیچ مشکلی نخواهید داشت. شما می توانید از مهندسین در نمایندگی ما برای تعمیرات در منزل خود کمک بگیرید.

منبع : http://westinghousefixer.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.